Czy można kupić kwiaty przez neta?

Czy można kupić kwiaty przez neta?

Hejka, gdzie mogę zamówić truskawki o smaku ananasa? Niezmiernie mi zasmakowały i chciałabym je umieścić w moim ogródku natomiast są niezmiernie trudno dostępne w naszym kraju. Proszę o rady. Będę wdzięczna za informacje.

Sebus23

Posty: 34

 
Witajcie, słyszał o niezwykle wyśmienitym sklepie internetowym od znajomego ogrodnika, jednak zapomniałam jak się nazywa dany sklep, postaram się prędko dowiedzieć i dam wam jak najszybciej znać. Uzbrójcie się w cierpliwość, do usłyszenia niebawem.

Grażyneczk223

Posty: 36

 
Hejka, mam namiary na bardzo porządny sklep ogrodniczy, ma on bardzo rzadkie gatunki roślin, ceny są bardzo przystępne jest dużo promocji. Korzystałam parę razy z ich usług i polecam. Chodzi o sklep www.gardenpark.com.pl polecam go w stu procentach. Oceńcie go sami!

Pozdrawiam.

bienkus22

Posty: 22

 
Hej, poszukuję również sklepu z roślinami, nie mam zaufania do tych miejskich sklepików z nasionami marchewki. Poszukuje rzadkich odmian krzewów zatem nie mam wyjścia i musze zamawiać je poprzez internet, jak macie namiary na jakiś dobry sklep to podzielcie się nim ze mną, dziękuje z góry.

ghjss

Posty: 42

 
Witam wszystkich, w Internecie jest niezmiernie wiele sklepów, postaram się odszukać dla was jakiś godny uwagi, nie jestem ogrodnikiem lecz mam nadmiar czasu wolnego więc wam pomogę, niebawem wstawię linki z danymi stronami, bądźcie cierpliwi.

Kkamroszczak

Posty: 23

 
Cześć, poszukuje niezwykle dobrego sklepu, szukałam w Internecie natomiast nic nie mogę znaleźć, może ktoś kto lepiej się zna na sieci mógłby mi podesłać link, do sklepu, który zajmuje się profesjonalnym sprzedawaniem kwiatów, będę gigantycznie wdzięczna za informacje na dany temat, proszę o pomoc!

Pięknaaa12

Posty: 35