kalkulator BMI, gdzie znajdę ?

kalkulator BMI, gdzie znajdę ?

Chciałbym się dowiedzieć, czy u was sprawdza się kalkulator biegowy? Na której zasadzie on działa? I kiedy najlepiej z niego korzystać?

Kleooo6

Posty: 2

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Zombisztajn

Posty: 28

 
Musisz sprawdzać idealne tętno przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/strefy-tetna. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

pawel253

Posty: 9

 
Powiem Ci, iż warto sobie sprawdzić porządne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Wojciech24

Posty: 10

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to wykonać samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

TomekK 

Posty: 3

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

piehoot

Posty: 15

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to niesłychanie porządne połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

dominikk5

Posty: 12

 
Kalkulator BMI służy do tego, żebyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niezwykle dobry, gdy wydaje Ci się, że masz niedowagę lub nadwagę. W łatwy sposób można to obliczyć.

Kitas

Posty: 14

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

fuszerk78

Posty: 11