gadżet reklamowy z logo, proszę o pomoc

gadżet reklamowy z logo, proszę o pomoc

Które są Wasze doświadczenia z zamawianiem gadżetów reklamowych z własnym logo przez Internet? Jest to całkowicie bezpieczne czy lepiej na coś takiego uważać, bowiem zastanawiam się jak to najlepiej rozwiązać?

zlyharyy

Posty: 1

 
Ja ostatnio zdecydowałem się na gadżety reklamowe z logo i czekałem na nie zaledwie kilka dni. Czasami czas oczekiwania może się przedłużyć, bo z tego co wiem wszystko tak naprawdę zależy od danego projektu. Jednak, jeżeli trwa to już np. miesiąc to warto skontaktować się z taką firmą i zapytać o zamówienie.

Black_Riot

Posty: 11

 
Ja ostatnio zdecydowałem się na gadżety reklamowe z logo i czekałem na nie zaledwie kilka dni. Czasami czas oczekiwania może się przedłużyć, bo z tego co wiem wszystko tak naprawdę zależy od danego projektu. Jednakże, jeżeli trwa to już np. miesiąc to należałoby skontaktować się z taką firmą i zapytać o zamówienie.

amazonn6

Posty: 3

 
Jeśli ktoś z Was ma własną firmę transportową to można powiedzieć, że pewnego rodzaju gadżetem reklamowym jest sam samochód. Przez to, że cały czas nim jeździmy po drogach to reklamujemy non stop naszą działalność. Czasami zatem nie ma konieczności kupowania już niczego innego.

inhuman

Posty: 4

 
W przypadku firm transportowych gadżety reklamowe z nadrukiem są jak najniezwyklej świetnym wyborem. Każdy kto zobaczy je w Twoim samochodzie na pewno zapamięta logo firmy. Tym samym wzrośnie szansa na pozyskanie klienta.

Yuri20

Posty: 20

 
Jeśli nie macie pojęcia jaki gadżet reklamowy będzie odpowiedni wejdźcie na tę stronę: https://prawy.pl/115939-gadzety-reklamowe-sprawdzony-patent-dla-kazdej-firmy/.

Yuri20

Posty: 15

 
W przypadku firm transportowych gadżety reklamowe z nadrukiem są jak najbardziej dobrym wyborem. Każdy kto zobaczy je w Twoim samochodzie na pewno zapamięta logo firmy. Tym samym wzrośnie szansa na pozyskanie klienta.

TomekK

Posty: 5

 
Jeśli ktoś z Was ma własną firmę transportową to można powiedzieć, iż pewnego rodzaju gadżetem reklamowym jest sam samochód. Poprzez to, iż cały czas nim jeździmy po drogach to reklamujemy non stop naszą działalność. Niekiedy dlatego nie ma konieczności kupowania już niczego innego.

pawel253

Posty: 2

 
Jeżeli chcecie nieco zaoszczędzić na zakupach gadżetów reklamowych z logo to warto jest robić zakupy w większych ilościach, bo wtedy bardzo często można liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty w wielu firmach.

matek562

Posty: 7

 
Chciałem powiedzieć Wam o tym, żebyście uważali przy zakupie gadżetów reklamowych z nadrukiem. Moja żona ostatnio je zamówiła i niestety ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Najlepiej jest sprawdzać jeszcze przed zakupem jakie opinie wśród innych klientów ma dana firma i wtedy będzie bezpieczniej.

taxi22

Posty: 18