optymalizacja kosztów budowy Warszawa

optymalizacja kosztów budowy Warszawa

Jak wygląda odbiór mieszkania i czy taka usługa dodatkowa się u was opłaciła? Stoję przed podobnym wyzwaniem, ale nie mam zielonego pojęcia, jak to wygląda w praktyce.

Fiszerrr

Posty: 1

 
Z wentylacją nie ma żartów, a sam się o tym przekonałem przy prowadzeniu pierwszej działalności gospodarczej. Po mandacie i kontroli Sanepidu się nauczyłem, że jednak lepiej wydać na modernizację

batmann

Posty: 5

 
Najlepiej od projektu po montaż i serwis zamawiać, a nie rozdzielać, bo się nie połamiesz, co do czego później. Przerobiłem i polecam tylko taką opcję.

Rico

Posty: 16

 
Gaszenie gazem to akurat bardzo ciekawe rozwiązanie i uważam przyszłościowe dla tych obiektów, gdzie przechowuje się wrażliwe informacje, jakieś specjalistyczne dane.

propek1

Posty: 9

 
Co jakiś czas i tak warto przeprowadzić testy budynku, bo tego się nie pilnuje, albo robi tylko pod kontrole, a to raczej nie wystarczy. Raz na jakiś czas można wygospodarować środki, żeby pomierzyć instalacje i coś udoskonalić. Sprawna wentylacja przecież wpływa na komfort życia.

namok

Posty: 12

 
Wiem, że realizują modernizację wentylacji dla szpitali nawet, więc podnoszą komfort obsługi nieruchomości rzeczywiście, a do tego dopasowanie niezawodnych technologii w każdym przypadku.

Hihi_WWW

Posty: 11

 
Według mnie brak dopływu świeżego powietrza to duży problem, a jednak często zaniedbywany przez właścicieli. Widziałem masę ludzi, która się zniechęciła do wynajmu nieruchomości przez zły zapach właśnie z tzw. nieokreślonego źródła.

Nikuś23

Posty: 10

 
Zlecałem modernizację systemu wentylacji w Environ Projekt, bo miałem problemy z przepływem powietrza, a niestety to jest problematyczne przy różnego rodzaju kontrolach. Trzeba takich rzeczy przypilnować. Robią ekspertyzy pod kontakt z Sanepidem i podobne, więc dość zaawansowana ekipa.

23-ulaś

Posty: 13

 
Nie ma żartów z wentylacją i się o tym przekonałem, bo kilka lat musiałem przez to zamknąć biznes, więc lepiej zdecyduj się na wydanie pieniędzy ;)

Michaś

Posty: 4

 
Oni akurat mają nie tylko oddział w Warszawie, ale również w innych częściach kraju, więc to pokazuje dość szeroki zakres działania. Bardziej ufam takim markom właśnie.

untelekt

Posty: 2