Jak zrobić przegrywanie vhs w szybki sposób?

Jak zrobić przegrywanie vhs w szybki sposób?

Cześć. Czy przegrywanie vhs zrobić w obojętnie jakim punkcie zajmującym się takimi sprawami? Czy szukać jakiejś specjalnej firmy? Czy ktoś miał już doświadczenia z takimi miejscami?

Michałek

Posty: 15

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Aktualnie wiem iż lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

Trener

Posty: 19

 
Hej. Ale to szkoda wielka. Ja uwielbiam oglądać właśnie filmy z takich różnych wydarzeń. Ostatnio nawet na spotkaniu po latach klasy z liceum oglądnęliśmy taki film wspólnie, było dużo śmiechu i dużo łez nim spowodowanych. To niesamowite jak się pozmienialiśmy.

Mier56

Posty: 17

 
Cześć.

Takie życie że technika i zresztą wszystko inne idzie do przodu i się zmienia. Jednak nie ma problemy z pewnymi sprawami, gdyż istnieją firmy pomagające osobom które tego potrzebują.

MiG66

Posty: 22

 
Cześć.

Takie życie iż technika i zresztą wszystko inne idzie do przodu i się zmienia. Jednakże nie ma problemy z pewnymi sprawami, albowiem istnieją firmy pomagające osobom jakie tego wymagają.

zpox

Posty: 17

 
Cześć. Niezmiernie podoba mis się twój pomysł i szczerze mówiąc to chyba ci go trochę podkradnę. To niesłychanie dobry pomysł na stworzenie niesłychanie oryginalnego filmu z tego tak niesłychanie istotnego wydarzenia.

R1P

Posty: 21

 
Cześć.

Takie życie iż technika i zresztą wszystko inne idzie do przodu i się zmienia. Jednakże nie ma kłopoty z pewnymi sprawami, bowiem istnieją firmy pomagające osobom jakie tego potrzebują.

Labamba

Posty: 30

 
Hej. Nie no z wyborem firmy trzeba uważać, tu jest tak jak w każdym innym przypadku. Wybierz tych najlepszych, tych którzy mają dobre opinie swoich klientów.

Haze89

Posty: 21

 
Witam.

Dzięki niezwykle za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

Pol-Trans

Posty: 15

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Zarówno ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali lecz są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za ogromny kłopot?

Malinka Moja

Posty: 26