Jak można nagrać vhs na płyty dvd?

Jak można nagrać vhs na płyty dvd?

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z istotnych dla nas uroczystości natomiast niestety są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS wobec tego też to jest dla mnie tak ważne.

Ymooo2

Posty: 22

 
Oferta https://www.vhs24.pl/? jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście pln jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

grax1

Posty: 33

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeśli cos odnalazłeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, jakie udało mi się znaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja ale nie mam konkretnego rozwiązania.

Torbunie24

Posty: 41

 
Poszukuję identycznej usługi, proszę o nakaz sprawdzonej firmy, jaka nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało zatem też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można troszkę naprawić zatem też liczę na pomoc profesjonalistów.

Pięknaaa12

Posty: 35

 
Taka kopia nagrania vhs może być perfekcyjnym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze ślubu rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk także fakt jest niesamowity.

45-YYY

Posty: 23

 
Jeżeli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka bowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Wyższe kolory, jakość oraz ostrość dało wyborny efekt. Należałoby wydać kilkanaście złoty bowiem potem możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Fotnik2

Posty: 35

 
Kiedyś troszkę poszukiwałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego znaleźć ale może dzisiaj to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca doskonała ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

DJboutit2

Posty: 45

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to trochę więcej czasu. Oferuje podkręcenie wizualne filmu, barw oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje ogromnych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

komspid

Posty: 39

 
Na kilku forach internetowych zalazłem mnóstwo pozytywnych opinii na temat oferty firmy https://www.vhs24.pl/?. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem niemniej jednak zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica ślubu moich rodziców i myślę, że nagranie ich ślubu na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

Krakusek34

Posty: 22