Komu można zlecić wykonanie sufitu podwieszanego ?

Komu można zlecić wykonanie sufitu podwieszanego ?

Witam serdecznie. Zastanawiam się nad tym, któremu przedsiębiorstwu powierzyć wykonanie sufitu podwieszanego. Macie jakiekolwiek doświadczenia w tym zakresie?

guru67

Posty: 5

 
Bardzo długo zastanawiałem się nad tym, które rozety dekoracyjne będą odpowiadały moim potrzebom. Ostatecznie podjąłem decyzję, z której jestem zadowolony.

Tatusiek4

Posty: 6

 
Zauważyłem, iż do łask wracają rozety dekoracyjne. Dziś wraz z mężem zastanawiamy się nad właśnie takim rozwiązaniem. Mam nadzieję, iż pozwoli na takowe nasz budżet :-)

kurolllll

Posty: 40

 
Nie mam wątpliwości, iż przykładowo w salonie sufit podwieszany to niezwykle porządne rozwiązanie. Wasz pokój dzienny może być dzięki temu unikalny :-)

enzoteq

Posty: 28

 
Wysokiej jakości rozety dekoracyjne posiada w ofercie ta firma: http://www.rozety.net.pl. Korzystałem z jej usług i nie rozczarowałem się. Myślę, ze w Waszym wypadku powinno być podobnie. Wkrótce postaram się podzielić swoimi dodatkowymi spostrzeżeniami na ten temat.

edyta123

Posty: 11

 
Znam pewną stronę, na której możecie znaleźć szereg zastosowań, jakie znajdują rozety dekoracyjne. Myślę, że część z nich przypadłaby Wam do gustu. Dajcie tylko znać.

bruklin187

Posty: 10

 
W mojej opinii rewelacyjnie na suficie potrafi prezentować się plafon. Obecnie jestem na etapie poszukiwania najlepszego sklepu internetowego, w jakim będę mogła go zamówić.

Shasio

Posty: 16