szycie maskotek z rysunków dzieci, znacie ?

szycie maskotek z rysunków dzieci, znacie ?

Czy ktoś z was zamawiał kiedyś szycie maskotek z rysunków dzieci? Czy takie zabawki wykonywane są z porządnej jakości materiałów? Byłam bym niesłychanie wdzieczna, gdybyście mi napsiali coś o takich zabawkach.

Bankowy

Posty: 3

 
Uwielbiam nietypowe prezenty handmade. Dużo ludzi ogłasza się na różnych stronach internetowych i wykonują faktycznie zadziwiającą robotę.

iDoRy

Posty: 11

 
Mojej koleżanki dziecko także uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, że dzieci realizują własne projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

cfaniok6

Posty: 5

 
Warsztaty z igła i nitką pomagają dziecią rozwijać sprawność manualną. Taka zabawa sprawia dziecku dużo radości i satysfakcji. A wiem o tym, ponieważ sama zapisałam dziecko na takie zajęcia.

Duzydom

Posty: 3

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

Hello98

Posty: 11

 
Dokładnie tak jak piszesz. Mój syn chodzi na warsztaty z igłą i nitką do http://www.gosilandia.pl. Jest bardzo zadowolony z tych zajęć. Realizuję tam własne projekty, szyje różne maskotki.

Iunae_Milt

Posty: 20

 
Mojej koleżanki dziecko także uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, iż dzieci realizują swoje projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

pawel253

Posty: 9

 
Warsztaty z igła i nitką pomagają dziecią rozwijać sprawność manualną. Taka impreza sprawia dziecku dużo radości i satysfakcji. A wiem o tym, gdyż sama zapisałam dziecko na takie zajęcia.

Yuri20

Posty: 5

 
Wiem, iż na takich zajęciach można realizować własne projekty. Lecz czy dzieci faktycznie same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

Rico

Posty: 3

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam różnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, które poprawiają zdolności manualne.

wieciek

Posty: 7