wideorejestrator

wideorejestrator

Czy opłaca się teraz kupić w Media Expert wideorejestrator Xblitz s10 duo, podobno z promocją na alkomat?

Black_Riot

Posty: 1

 
Do kolegi wyżej to miesiąc na pewno promocja potrwa. Nie słyszałem, żeby mieli specjalne braki magazynowe. Mają merytorycznych konsultantów, więc możesz pogadać i ci wyjaśnią, o co chodzi.

inhuman

Posty: 2

 
Sprawdziłem, doczytałem, nie ma haczyków. Gadałem z zaprzyjaźnionym konsultantem to mówił, że sporo ludzi bierze właśnie w tym momencie. Schodzą dość szybko wideorejestratory, praktycznie wszystkich typów od tej marki. Po drugie alkomaty robią świetne.

johncena67

Posty: 10

 
Dziwne, że wcześniej się nie natknąłem na to, a byłem tydzień temu w Media Expert. Może dopiero niedawno z tym wystartowali?

Krzyhmoin

Posty: 4

 
Akcja spoko. Przetestowałem u nich ten wideorejestrator Xblitz s10 duo i konsultant mi pokazał, co i jak. Fajny model, wracam niedługo po promo z alkomatem. Czekam na wypłatę. Jeszcze jakiś czas to obowiązuje, do miesiąca, ale chyba powtórzą po pewnym czasie.

serwus45

Posty: 2

 
Zestaw bardzo fajny i się sprawdza na drodze. Wyświetlacz płynnie chodzi, przyciski wysokiej jakości, kamera cofania, szybki podgląd. Sprawdzałem w nagraniach nocnych to przejrzyste. Sprzęt ochrania przy okazji nagrania, taka czarna skrzynka można powiedzieć.

Black_Riot

Posty: 3

 
Dzięki za informację. Trzeba będzie do Media Expert się przejść w najbliższym czasie. A ile to obowiązuje, czy mają jakieś limity?

@marcelko

Posty: 14

 
Piszecie o tym modelu wideorejestratora Xblitz s10 duo, że połączony z promocją na alkomat, ale doczytałem i promocja działa ze wszystkimi wideorejestratorami tej marki, więc spokojnie :) Zdążycie wziąć i sobie.

Acclaim

Posty: 15

 
U mnie cała rodzina zmotoryzowana skorzystała z tej promocji, więc uważam, że warto się pośpieszyć. Nie wiem, czy ona do świąt potrawa. Raczej w tym miesiącu, może lekko początek kolejnego.

Acclaim

Posty: 8

 
No właśnie Xblitz s10 duo mam od dawna i szkoda, że wcześniej nie trafiłem na promocję. To cyklicznie robią, czy tylko jednorazowo? :) Może uda mi się coś później trafić.

Acclaim

Posty: 7