olsztyn salon fryzjerski, gdzie szukać ?

olsztyn salon fryzjerski, gdzie szukać ?

Niezmiernie chcę zmienić swój wygląd i stwierdziłem, iż zacznę od fryzury. Gdzie znajdę renomowanego fryzjera męskiego w Olsztynie?

CAUCHETWERE

Posty: 1

 
Ceny strzyżenia na nieszczęście osiągają wręcz astronomiczne wartości w ostatnim czasie. Dosyć przystępną ofertę cenową ma fryzjer w Jonkowie. To co prawda pod miastem, natomiast myślę, że nie będzie żadnych problemów z dojazdem. Na dodatek proponują oni znakomitą jakość świadczonych usług – zawsze jestem zaspokojony :)

munert56

Posty: 16

 
Wiem, że dla większości nie będzie to zaskoczeniem, ale rozstrzał cenowy jest dosyć spory. Fryzjerzy w Olsztynie cennik ustalają na podstawie doświadczenia i ponoszonych kosztów bieżących. Warto zapoznać się z nim wcześniej w Internecie. Przy okazji pojawią się też pewnie opinie stałych klientów.

Wwalczuś

Posty: 5

 
Najlepszy fryzjer w Olsztynie to zdecydowanie: http://www.anna.olsztyn.pl. Od drzwi powitała mnie obsługa, która zaopiekowała się mną do czasu opuszczenia budynku. Siedząc na fotelu nie miałam żadnych obaw – od początku czułam pewną rękę podczas strzyżenia, a efekt tylko potwierdził moją intuicję.

wiesław11

Posty: 7

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Niezwykle miły personel, który określiłabym jednym słowem – profesjonalny. Błyskawiczne strzyżenie w dobrej cenie.

komspid

Posty: 39

 
Usługi kosmetyczne wykonują także salony fryzjerskie. Fryzjer w Gutkowie robi to niesłychanie dobrze. Po mojej pierwszej wizycie dwa lata temu zostałam stałą klientką. W grę wchodzi więc nie tylko strzyżenie, natomiast także usługi kosmetyczne.

pawel253

Posty: 7

 
Wielokrotnie korzystałam z oferty fryzjera przy Kościuszki w Olsztynie. Salon jest bardzo zadbany, zawsze czysto. Pracownicy mają doskonałe podejście do klienta, zawsze ucinam sobie rozmowę na bieżące tematy. Czas leci błyskawicznie, a efekty są wręcz oszałamiające.

sooya

Posty: 26

 
Wiem, że dla większości nie będzie to zaskoczeniem, lecz rozstrzał cenowy jest dosyć spory. Fryzjerzy w Olsztynie cennik ustalają na podstawie doświadczenia i ponoszonych kosztów bieżących. Pożądane byłoby zapoznać się z nim uprzednio w Internecie. Przy okazji pojawią się też pewnie opinie stałych klientów.

radziomil

Posty: 45

 
Od dawna chodzę do fryzjera w Olsztynie na Jarotach. Do tego razem z żoną. Wykonuje się tam zarówno strzyżenia damskie, jak i męskie. Oboje wychodzimy zadowoleni, a w szczególności żona – z ombre na głowie ;)

Miki

Posty: 7