Poszukuję dobrych kursów na dvd ?

Poszukuję dobrych kursów na dvd ?

Hej. Waham się nad tym czy nie zainwestować w kursy dvd, które mogłyby zdecydowanie powiększyć poziom mojej wiedzy na interesujące tematy. To Waszym zdaniem trafny pomysł? :)))

nantusia

Posty: 7

 
Serdecznie polecam szkolenia online, jakie znajdziecie na tej stronie: http://www.abc-wiedzy.pl. Zawsze poszukiwania szkoleń rozpoczynam właśnie od nich. Z całą pewnością nie pożałujecie, gdy zrobicie tak samo. Życzę owocnych poszukiwań i pozdrawiam :)

sgemino

Posty: 23

 
Rekomenduję ze własnej strony kursy dvd, bowiem mnóstwo z nich uznaję za niesamowicie wartościowe. Trzeba jednakże przyłożyć się do wyszukania odpowiedniego kursu, bowiem w przeciwnym wypadku może to wiązać się ze sporym rozczarowaniem.

johncena67

Posty: 7

 
Od pewnego czasu wykorzystuję kursy online, aby dokształcić się w programowaniu PHP. Jestem przekonany, że będę w stanie w tej formie nauki rozwinąć zdecydowanie swoje umiejętności. Już obserwuję pierwsze rezultaty nauki, ponieważ uczę się kolejnych funkcji.

mniszek56

Posty: 10

 
Doceniam niektóre kursy online, które są przygotowane w sposób fachowy. Dodam, że korzystam także z darmowych, jak i płatnych kursów. Wszystkie dają efekt.

Black_Riot

Posty: 6

 
Systematycznie zamawiam kursy dvd, z których treścią staram się zapoznawać przede wszystkim wieczorami. Efekty są spore, aczkolwiek nie uczę się z ogromną intensywnością, ponieważ robię to raczej hobbystycznie aniżeli w celu szybkiego zdobycia rozległej wiedzy z określonej dziedziny :)))

Oct714

Posty: 16