kto organizuje wyjazdy na narty

kto organizuje wyjazdy na narty

W nadchodzącą zimę chce się pierwszy raz wybrać na narty do innego kraju. W Polsce już trochę tej jazdy za sobą mam, wydaje mi się, że na tyle umiejętności, by na coś poważniejszego się porwać. Tylko raczej myślę o tym, by wybrać się na jakiś zorganizowany wyjazd, więc jak ktoś coś sensownego pod tym kątem może zaproponować to chętnie z podpowiedzi skorzystam.

Aweer56

Posty: 3

 
Na zagranicznych stokach dla początkujących często są darmowe wyciągi więc tym samym można mieć fajne warunki do nauki jazdy.

Klarka34

Posty: 6

 
Na wyjazd za granice warto się wybrać, dużo większe są możliwości jeśli chodzi o jazde niż w Polsce.

bajubaju

Posty: 5

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o narty to zawsze największym problemem dla mnie było ogarnięcie tematu od strony logistyki i transportu nart, bagażu. I tutaj oferta dostępna za pośrednictwem http://www.biznes-i-turystyka.net/ okazała się być rozwiązaniem. Wyjazdy kompleksowo zaplanowane, dotarcie na miejsce samolotem, a przy tym osobno firma organizuje logistykę i transport dla sprzętu, który niezależnie dojeżdża do miejsca pobytu. Bardzo wygodne rozwiązanie.

khazdul

Posty: 5

 
Warto się wybrać na narty w takie miejsce, gdzie dostępne będą odpowiednie warunki do szusowania, ale też będzie można oczekiwać, że ten stok będzie sprzyjał umiejętnością. Co do samego wyjazdu lepiej wybrać jakieś doświadczone biuro, wtedy pewnie cała ta otoczka i organizacja wypadać będzie lepiej.

Krzysio

Posty: 5

 
W sumie wydaje mi się, że tych ofert jeśli chodzi o narty w innych krajach obecnie pojawia się już sporo i jeśli ktoś będzie taki wyjazd planował to pewnie coś tam sensownego dla siebie będzie w stanie wybrać. Wiadomo, że warto sobie wcześniej to przemyśleć na ile ma się umiejętności na takie trudniejsze stoki.

Fotnik2

Posty: 35

 
Jeśli wyjazd jest samolotowy to na pewno duża wygoda, ale musisz wcześniej sprawdzić jak firma zajmuje się organizacją transportu dla sprzętu, który na nartach jest potrzebny. Warto sprawdzić czy firma ma na tym polu jakieś pomysłu, jak tą kwestię organizuje.

Wojciech24

Posty: 5

 
Jeśli radzisz sobie dobrze na nartach to wydaje mi się, że ten kierunek z wyjazdem zagranicznym będzie faktycznie dobry, bo te stoki jakie tam są dostępne dają już znacznie większe możliwości. Natomiast dla początkujących wyjazd za granice to koszty, których właściwie nie ma sensu ponosić.

gregcie@

Posty: 14

 
Jak ktoś ma w planach organizowanie takich wyjazdów to trzeba też pamiętać, że taką istotną kwestią będzie również dostarczenie sprzętu do miejsca, w którym będzie się na nartach jeździć. Ta kwestia czasami nieco lekceważona, a tak naprawdę będzie bardzo istotna, jak ktoś ma w planach dalekie wyjazdy zagraniczne.

Boberkowy

Posty: 21